Bilgisayar - Laptop Servisi
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri
Download Bölümü
    Bize Ulaşın

 
Download Anasayfa  
Program İndir
Rufus  1.4.12

Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu. Rufus, USB anahtar/bellekler, hafıza kartları vb. gibi USB sürücüleri biçimlendirmeye ve önyüklemeli hale getirmeye yardımcı olan bir araçtır. Özellikle şu yerlerde kullanışlı olabilir: Önyüklemeli ISO'lardan (Windows, Linux, UEFI, vb.) USB yükleme medyası oluşturmanız gerektiğinde İşletim sistemi yüklü olmayan bir sistemde çalışmanız gerektiğinde DOS üzerinden BIOS ya da diğer firmware yüklemelerine ihtiyaç duyduğunuzda Düşük seviyeli bir araç çalıştırmak istediğinizde Rufus, küçük boyutuna rağmen ihtiyaç duyduğunuz herşeyi sağlar!


Hit: 789

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows Tümü

Boyut: 0,6 MB

 
Rufus 2.5

Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu Rufus, USB anahtar/bellekler, hafıza kartları vb. gibi USB sürücüleri biçimlendirmeye ve önyüklemeli hale getirmeye yardımcı olan bir araçtır. Özellikle şu yerlerde kullanışlı olabilir: Önyüklemeli ISO'lardan (Windows, Linux, UEFI, vb.) USB yükleme medyası oluşturmanız gerektiğinde İşletim sistemi yüklü olmayan bir sistemde çalışmanız gerektiğinde DOS üzerinden BIOS ya da diğer firmware yüklemelerine ihtiyaç duyduğunuzda Düşük seviyeli bir araç çalıştırmak istediğinizde Rufus, küçük boyutuna rağmen ihtiyaç duyduğunuz herşeyi sağlar! Evet, Rufus hızlıdır. Örneğin, ISO'dan Windows 7 USB yükleme sürücüsü oluşturmada, UNetbootin, Universal USB Installer ya da Windows 7 USB download tool araçlarından yaklaşık iki kat daha hızlıdır. Üstelik ISO'dan Linux önyüklemeli USB oluşturmada da en uç hızlardadır. (1) Rufus'un desteklediği ISO'ların ayrıntılı olmayan bir listesine sayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz. Sistem Gereksinimleri: Windows XP ya da üstü, 32 ya da 64 bit farketmeden destekler. İndirildikten sonra, uygulama kullanıma hazırdır. Hem Rufus'un hemde bu web sayfasının farklı dillere çevrilmesini mümkün kılan çevirmenlere minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Eğer Rufus'u kendi dilinizde kullanma şansını bulduysanız, onlara gerçekten bir teşekkürü borç bilmelisiniz! Kullanım İndirin ve çalıştırın – yüklemeye gerek yoktur. Çalıştırılabilir dosya dijital olarak imzalanmıştır ve imza şu şekilde olmalıdır: "Akeo Consulting" (v1.3.0 ya da sonrası) "Pete Batard - Open Source Developer" (v1.2.0 ya da öncesi) DOS desteği notları: DOS önyüklenebilir bir sürücü oluşturacaksanız ve US(Amerikan İngilizcesi) olmayan bir klavye kullanıyorsanız, Rufus sistem diline göre bir klavye seçimini dener. Bu sayede varsayılan seçim olan FreeDOS, daha fazla klavye desteği ile MS-DOS'tan daha çok önerilir. ISO desteği notları: v1.1.0 sürümünden itibaren Rufus'un tüm sürümleri ISO yansımasından (.iso) önyüklenebilir USB oluşturmaya izin vermektedir. Ücretsiz olarak erişebileceğiniz CDBurnerXP ya da ImgBurn gibi CD yazdırma uygulamalarını kullanarak fiziksel bir sürücüden ya da bir takım dosyadan doğrudan ISO yansıması oluşturmak çok kolay. UEFI & GPT desteği notları: 1.3.2 sürümünden beri, Rufus yükleme medyaları için hem UEFI hemde GPT desteği sunuyor. Bu Windows 7, Windows 8 ya da Linux yüklemelerinizi EFI modunda yapabilmenize izin verdiği anlamına geliyor. Fakat tam bir UEFI/GPT desteği için Windows Vista ya da sonrasını gerektiriyor. İşletim sistemi kısıtlamalarından dolayı Windows XP UEFI önyüklenebilir sürücü oluşturulmasını MBR moduna sınırlandırıyor.


Hit: 790

Lisans: -

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 in 32 & 64 bits.

Boyut: 0,85

 
MBR Regenerator - MBR ve Windows Aktivasyon Onarma Aracı (WAT) 4.5

Windows'u etkinleştirmek için farklı aktivasyon araçları kullandınız ve bu yüzden hem MBR'a (Master Boot Record) hem de Windows Etkinleştirme Teknolojileri'ne (Windows Activation Technologies / WAT) zarar verdiniz. Bu yüzden Windows'u etkinleştiremiyorsunuz ve bilgisayarınız açılırken bir menü ile boğuşmak zorunda kalıyorsunuz. Yazılımın temel işlevlerine bakalım: MBR Regenerator zararlı yazılım veya başka zarar veren programlar yüzünden bozulan Windows etkinleştirme sistemini onararak format atmaya gerek kalmadan Windows'un ilk kurulduğundaki gibi temiz bir etkinleştirme sistemine sahip olmasını sağlamaktadır. Yazılım; shell32.dll, uxtheme.dll, explorer.exe ve diğer çekirdek dosyaları onararak orijinal hallerine geri döndürmektedir. MBR Regeneration System Technology ile işletim sisteminizi bozmadan onarabilmektedir. En yüksek güvenlik için MBR'a gerçek zamanlı olarak enjekte olabilmektedir.


Hit: 87

Lisans: -

OS: Windows

Boyut: 1

 

Sayfa : 1


iyipc.com Download © 2009 - Edirne Ömür Bilgisayar - Laptop Servisi

 | Online: