Bilgisayar - Laptop Servisi
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri
Download Bölümü
    Bize Ulaşın

 
Download Anasayfa  
Program İndir
Attribute Changer 7.10 7.10

Attribute Changer,bilgisayarınızda bulunan tüm dosya ve klasörlere ait; tarih, saat, oluşturulma tarihi, değiştirilme tarihi v.b. tüm bilgileri ücretsizce değiştirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır. Dijital fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğraflarınıza ait tarih, saat ve Exif bilgilerini de Attribute Changer ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda program kullandığınız işletim sisteminizin sağ tuş menüsüne kendisini entegre ediyor ve böylelikle yapmak istediğiniz işlemleri daha hızlı ve kolay şekilde yapabiliyorsunuz. Kolay kullanımı ve şık arayüzü ile dosyalarıyla içli dışlı olan her kullanıcının zaman zaman işine yarayabilecek bir program. Kullanım: Resimli Anlatım: http://www.erhanakkus.com.tr/attribute-changer-kullanimi-resimli-anlatim/


Hit: 869

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows XP-Vista-7 32-64Bit

Boyut: 3.2 MB

 
Windows 8 - 8.1 Lisans Kodu (License key) Bulma Programı pkeyui

Kullandığınız windows sürümünün kullandığınız lisans yada aktivasyon kodunu görebilmenizi sağlayan bir program kullanımı gayet kolay sadece dosyayı indirin ve açın uygulamayı çalıştırın ve kullanmakta olduğunuz windows aktivasyon kodunuzu görün . RAR içerisinde bulunan uygulamayı açın ; açılacak dosya adı .pkeyui.exe NOT: Eğer bir yerden windows 8 veya başka sürüm ile format attırmış iseniz ve ürünün orjinal olup olmamasından kuşkulu iseniz bu programı kullanarak da sahte bir key, kod girildiğine bakabilirsiniz ve bunu lehinize de kullanabilirsiniz . UYARI : LÜTFEN SAHTE WİNDOWS SÜRÜMÜ KULLANMAYIN .


Hit: 797

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows 8 - 8.1 32-64Bit

Boyut: 22 KB

 
HP Data Onay Formu - Yazısı PDF 1

Hewlett-Packard Onarım Hizmeti Ürün Şifre Sisteminin Etkisiz Hale Getirilmesi ve Veri Güvenliği ve Gizlilik Onayı


Hit: 357

Lisans: HP

OS: -

Boyut: 1

 
Hard Disk Sentinel Professional indirHard Disk Sentinel Professional 5.50 5,50

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) ile harddiskinizi test edebilir, inceleyebilir ve disk problemlerini çözebilirsiniz. Hard Disk Sentinel Professional ile diskinizin durumunu, disk sağlığını, sıcaklıkığını inceleyebilirsiniz. Bunun yanında anlık olarak disk transfer hızını test edebilir ve tam anlamıyla diskinize hakim olabilirsiniz.


Hit: 53

Lisans: -

OS: Windows

Boyut: 24

 

Sayfa : 1


iyipc.com Download © 2009 - Edirne Ömür Bilgisayar - Laptop Servisi

 | Online: