Bilgisayar - Laptop Servisi
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri
Download Bölümü
    Bize Ulaşın

 
Download Anasayfa  
Program İndir
ComboFix  15.11.17.1

Bir malware temizleme yazılımı olan Combofix flashdisk ve nadir de olsa dikkatsiz yazılan CD’lerden bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor. Amvo.exe Nedir? Popüler antivirüs yazılımlarının neredeyse hiçbirinin tam çözüm sunmadığı bu zararlı uygulama kendini system32 klasörünün altına atıyor. En tehlikeli özelliği ise sisteminize bulaştıktan sonra kendini kopyalaması ve gizlemesi. Amvo.exe‘nin Zararları Nedir? Yerleştiği sistemin performansını fazlasıyla düşüren bu zararlı uygulama aynı zamanda “Gizli” durumda olan klasörlere erişilmesini engelliyor, yazılım bulaştıktan sonra “Klasör Seçenekleri > Görünüm” bölümünden tüm klasörleri görünür yapsanızda sonuç değişmiyor. Amvo.exe‘den Nasıl Kurtulurum? ComboFix’i bilgisayarınıza indirin ve masaüstüne aldıktan sonra çalıştırın (Vista kullnıcıları programın üzerine sağ tuş ile tıkladıktan sonra “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini kullanmalıdır). Eğer bilgisayarınız “Güvenli Kip”te değilse aktif olan tüm güvenlik yazılımlarını ve pencereleri kapatın. Karşınıza çıkan yönergelere “Evet/Yes” diyerek ilerleyin, hızlı bir taramadan sonra ComboFix gerekeni yapacak ve sonuçları C:’nin içerisine attığı log dosyasında size bildirecektir. Not: ComboFix ile temizlik yaptıktan sonra alternatif olarak Dracula Virüs Temizleyici yazılımı ile tarama yaptırıp mevcut autorun.inf dosyalarını sistemden temizlemenizde fayda var. Tavsiye: Autorun şeklindeki bu tip zararlı yazılımlardan kısmen de olsa korunmak için bilgisayarınıza taktığınız flashdisk ve CD'leri Otomatik Başlangıç Seçeneğinden değil "Bilgisayarım"dan ilgili sürücünün üzerine sağ tuş ile tıklayıp "Araştır sekmesinden açmanızda fayda var


Hit: 959

Lisans: Ücretisiz

OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1 /32-bit and 64-bit OS.

Boyut: 5.3

 
AdwCleaner - Anasayfa Kurtarma Programı 5.02.1

Anasayfa Kurtarma Programı AdwCleaner, bilgisayarınızda dikkat etmeden kurduğunuz ve bilgisayarınızın anasayfasını değiştiren, istemediğiniz toolbar yazılımları yükleyen uygulamaları ve eklentileri kaldıran ücretsiz bir programdır. AdwCleaner kullanmanız söylendiyse, muhtemelen bilgisayarınız istenmeyen programlar içerdiği içindir. Bu tip programlar genelde sizin yüklemeye çalıştığınız bir programın yanında yüklenir. Browserinizi yavaşlatıp anasayfanızı değiştiren araç çubukları gibi. Bu programların yüklenmesini ve bilgisayarınızın yavaşlamasını istemiyorsanız şunları öneririz: Bir programı her zaman sadece üreticisinden veya güvenilir sitelerden indirin. Bir programı yüklerken "Next" "Next" ya da "ileri" "İleri" diye kontrol etmeden sakın geçmeyin, şartlarını ve tüm yazıları dikkatlice okuyun. Eğer yükleyeceğiniz programların yanında toolbarlar gibi birşeyler önerildiyse, bunlarla ilgili kutuları seçmeyin, eğer seçiliyse işaretleri kaldırın. Antivirüs progranızında PUP olarak belirtilen istenmeyen programları bildir seçeneğini varsa işaretleyin.


Hit: 903

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 in 32 & 64 bits.

Boyut: 1.65

 
ESET NOD32 Antivirus Full Katılımsız 6.0.314.3 Final

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler. # Sınırsız Aktivasyon Yapılmıştır. 32 ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir Sisteminize Uygun Olanı Kurulur. # Sisteminizde ESET Kuruluysa Kaldırın ve Sistemi Yeniden Başlatın. Kurulum Başarısız Olursa AppRemover ile Sisteminizi Temizleyin. # Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…


Hit: 1107

Lisans: Katilimsiz

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 [x86 & x64]

Boyut: 50

 
Musallat.exe Virüs Temizleme 1

Bildiğiniz üzre belli bir harddisk, flashdisk vb. disklere bulaşan bir virüstür. Bu virüs sizin klasörlerinizi klasör.exe olarak değiştirir ve normal klasörünüzü gizler. Bu virüsü yapan arkadaş pişman olup birde bu virüsün anti virüsünü yapmış Kullanımı: Adım 1: Rar' ı klasöre çıkartın. Adım 2: Klasöre girip programı çalıştırın. Adım 3: Hakkımı Helal Ediyorum' a basın ve bu kadar taramanın bitmesini bekleyin.


Hit: 144

Lisans: -

OS: Windows

Boyut: 1

 
ESET NOD-32 Antivirüs Programı Katılımsız 4

NOD32 Kontrol Merkezi :
 Merkezi yönetim modülüdür. Çesitli özelliklere, araçlara ve ayarlara erişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistem bileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sisteminde geliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır. Daha geniş güvenlik sağlamak için, ayarlar şifre korumalı şekilde düzenlenip izin verilmeyen erişimi ve modifikasyonları önler.


Hit: 2329

Lisans: ----

OS: Windows XP-Vista-7 32Bit

Boyut: 22mb

 

Sayfa : 1


iyipc.com Download © 2009 - Edirne Ömür Bilgisayar - Laptop Servisi

 | Online: