Ömür Bilgisayar
   Laptop Servisi
       0284 213 27 27 - İletişim
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri

  20 Şubat 2019 Çarşamba 

Bilgisayar Bileşenleri -> Anakart

MSI B360M-GAMING-PLUS Intel B360 1151 DDR4 2666MHz DVI/VGA Gaming Anakart

MSI B360M-GAMING-PLUS Intel B360 1151 DDR4 2666MHz DVI/VGA Gaming Anakart MSI B360M-GAMING-PLUS Intel B360 1151 DDR4 2666MHz DVI/VGA Gaming Anakart MSI B360M-GAMING-PLUS Intel B360 1151 DDR4 2666MHz DVI/VGA Gaming Anakart


MSI B360M-GAMING-PLUS Intel B360 1151 DDR4 2666MHz DVI/VGA Gaming Anakart

 688,00


B360M GAMING PLUS Intel B360 Socket 8.Nesil 1151 DDR4 2666MHz USB3.1 Anakart
  • HDMI
  • VGA
  • DDR4
  • PCI Express 3.0

MSI B360M GAMING PLUS

 

USB 3.1 Gen1 Type-A + C

 

Intel GAMING LAN

 

Gaming Device Port

 

High-res HDMI Port

 

HD Audio Jacks

 

Core Boost

 

B360 Chipset - 8th nesil İntel işlemcileri destekler

 

DDR4 Boost - Optimize edilmiş hatlar ve izole bellek devreleri

 

Turbo M.2 - PCI-Express Gen3 x4 üzerinden NVMe desteği, max. 32 Gb/s. Intel® Optane™ bellekler için hazır

 

PCI-E Steel Armor - VGA kartlarını eğilme ve EMI girişiminden korur

 

Audio Boost - En iyi bileşenler kullanılarak optimize edilmiş oyun odaklı ses sistemi

MYSTIC LIGHT

 

OYUN SİSTEMİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

 

Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile, ister mobil cihazınız özerinden tek tıklamayla!

SOĞUTMA

 

SESSİZ KALIR

 

PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.

OYUN ÖZELLİKLERİ

 

OYUN İÇİ AVANTAJLARINIZ

 

Oyun içi MSI GAMING araçları ile rakiplerinizi alt edin! Bu akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve diğerlerinden bir adım öteye taşıyacak!

DEPOLAMA

 

BİLGİSAYARINI İLK AÇAN SİZ OLUN

 

Bu MSI ürünü, en yeni depolama standartlarını desteklemektedir. Her türlü ultra-hızlı depolama cihazını bağlayarak size diğerleri üzerinde farkedilir bir avantaj sunar. Programları daha hızlı bağlatı, verileri daha hızlı yükleyin ve üretkenliğinizi katlayın.

VR

 

SANAL DÜNYALARA DALIN

 

MSI donanımları, yeni teknolojilerin en iyilerini barındırır. Böylece karışık gerçeklik, arttırlımış gerçeklik ve sanal gerçeklik deneyiminiz tamamen akıcı bir şekilde gerçekleşir. Önde gelen VR firmaları ile yaptığımız ortak çalışmalar ve VR optimizasyonu için sunulan benzersiz MSI özellikleri ile hem oyunculara, hem de profesyonellere gerçekçi ve canlı bir deneyim vaadediyoruz.

SES

 

SİZİ OYUNUN İÇİNE ÇEKEN SES DENEYİMİ

 

Oyunda sizi içine çeken bir ses deneyimi yaşayın. MSI Audio Boost ile en yüksek ses kalitesi için üst sınıf ses bileşenleri kullanılıyor. Böylece nefes kesen, oyunun kurallarını değiştiren bir sesle heyecanın doruklarına ulaşabilirsiniz!

GAMING LAN

 

EN DÜŞÜK GECİKME İLE OYUNA HÜKMET

 

MSI GAMING LAN ile rakiplerini savaş alanında bozguna uğratmaya hazırlan! Bu en kaliteli bileşenler, en iyi online oyun deneyimini gecikmesiz sunmak için özel olarak üretilip ayarlandı.

BELLEK

 

BENZERSİZ BELLEK PERFORMANSI

 

MSI anakartlar, sisteminizin belleğine daha fazla hız, daha yüksek hızaşırtma yetenekleri ve kararlılık kazandıracak birçok özellikle donatılmıştır.

İNCE AYARLAR

 

SINIR TANIMAYAN İNCE AYAR İÇİN

 

Akıllı özelliklere sahip en iyi anakartlarla dolu bir geçmişe sahip olan bu anakartın en uç koşullarda bile en iyi performansı göstereceğine güvenebilirsiniz. İnce ayar ve hata giderme için parmaklarınızın ucunda sayısız araç bulunuyor. Bu sayede sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.

KALİTE & KORUMA

 

TÜKENMEYEN KALİTE ANLAYIŞI ÜZERİNE KURULU

 

Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenler kullanılarak, en yeni teknolojik yeniliklerle üretilen bu anakart mümkün olan en iyi profesyonel deneyimi yaşatır. Uç noktada koşullarda gerçekleştirilen zorlu kalite kontrol testleri, anakartınızın süper güvenilir, uzun ömürlü ve yüksek performanslı olmasını garantiler.

USB

 

USB CİHAZLARINIZIN PERFORMANSINI ARTTIRIN

 

USB üzerinden veri, müzik ve filmleri her zamankinden çok daha hızlı iletin. MSI, USB3.1 cihazlarınızı bağlamanız ve yıldırım hızına ulaştırmanız için birçok seçenek sunuyor!

YAZILIM

 

!! Ürünü sipariş etmek isterseniz Ödeme Şekli Sadece Havale ve Eft  Kabul Edilmektedir. Kredi kartı ile siparişler sadece firmamızdan yapılmaktadır.

  3 Taksit 6 Taksit Nakit Ödeme
234,00 TL 119,00 TL 681,00 TL
 
Etiketler:

 

www.iyipc.com - www.edirnebilgisayar.com  - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım: Ömür Coşkun