Ömür Bilgisayar
   Laptop Servisi
       0284 213 27 27 - İletişim
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri

  25 Mayıs 2019 Cumartesi 

Bilgisayar Bileşenleri -> Ekran Kartı

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı


MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı

 1428,00

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Gaming X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1050 TI Gaming X 4G)

 

TWIN FROZR VI 
- EN İYİ TERMAL TASARIM
Yeni TWIN FROZR VI termal tasarım, ekran kartı hava soğutma sistemlerinde çıtayı yükseltiyor. Ödül sahibi TWIN FROZR V’ten bile %40 daha sessiz. Tüm fark detaylarda.
Twin Frozr logo
GTX 1050 GAMING X 8G exploded view 
 
TWIN FROZR VI: SERİN, SESSİZ, KARARLI PERFORMANS
Kararlı oyun performansı için hatasız soğutma ve yoğun oyun sırasında sessizlik arasındaki mükemmel denge
Hardocp Gold award
GERÇEKTEN SOĞUK
Cooling graph
40dB gürültüde Max. sıcaklık (10 dakika boyunca Firestrike)
GERÇEKTEN SESSİZ
Noise graph
10cm yükte gürültü
KARARLI PERFORMANS
Performance graphKararlı performansKararsız performans
 
Torx Fan 2.0 logo
TORX 2.0 FAN - DAHA BÜYÜK BİR GÜÇ İÇİN EKİP ÇALIŞMASI
Özel MSI TORX 2.0 Fan teknolojisi TWIN FROZR VI’nın yepyeni soğutma seviyelerine ulaşması için bir ekip çalışmasından yararlanıyor. 

TORX 2.0 Fan tasarımı, mücadelenin tam ortasında bile üstün sessiz performans için %22 daha fazla hava basıncı üretir.
 Dispersion fan airflow
Dispersion fan blade
DAĞILIMLI FAN KANATLARI
Traditional fan blade
GELENEKSEL FAN KANATLARI
 
ZERO FROZR - DİKKAT ÇEKMEYİN
İlk kez 2008 yılında MSI tarafından sunulan Zero Frozr teknolojisi, ekran kartlarında artık bir endüstri standardı haline geldi. Düşük yük altında fanları durdurarak tam sessizlik sağlıyor. Böylece dönen fanların sesi olmadan dikkat gerektiren anlarda oyuna daha fazla odaklanabilirsiniz.
Zero Frozr
> 60°C: ÜZERİNDE FANLAR ÇALIŞIR
Yoğun oyun veya benchmark gibi işlemlerde soğutma sağlanır.
 
< 60°C: ALTINDA FANLAR DURUR
Multimedya veya hafif oyunlarda tam sessizlik sağlanır.
 
HAVALI LED EFEKTLERİ İLE RUH HALİNİZİ YANSITIN
MSI Gaming App üzerinden ulaşılan animasyon efektleri ile her LED ayrı ayrı kontrol edilebilir. Nefes alan, yanıp sönen, oyundaki seslere veya müziğe tepki veren ışık geçişlerinden sabit ışıklandırmaya kadar her türlü animasyonu tercih edebilirsiniz. Tabii isterseniz tamamen kapatabilirsiniz.
Led effects MSI Gaming App
 

YAZILIM

MSI Gaming App logo
MSI GAMING APP
MSI Dragon Eye logo
MSI DRAGON EYE
MSI Afterburner logo
MSI AFTERBURNER
  
 

DESTEKLER

 
Nvidia G-Sync logo


Bilgisayar oyunlarına meraklı olan kullanıcılar, bütçelerine uygun ekran kartlarına yatırım yaparak oyunlardan azami keyfi almayı hedefliyor. Nvidia’nın GeForce 1000 serisi ekran kartları arasında fiyat-performans segmentine yerleşen MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4G 128Bit GDDR5, kısıtlı bütçesine karşın performanslı bir ürün almak arzusundaki herkese hitap ediyor. Güçlü yapısının yanı sıra etkin soğutma sistemiyle hız aşırtma için de uygun hale gelen model, düşük enerji tüketimiyle de dikkat çekiyor. Özellikle, yüksek güç sağlayamayan güç kaynağı sahiplerinin alışveriş listelerine ekleyebilecekleri ürün, güncel oyunların Full HD çözünürlükte akıcı olarak oynanabilmesine yardım ediyor. 

FPS, aksiyon, yarış gibi oyun türleriyle zaman geçiren oyun tutkunlarının performans beklentisine yanıt veren MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4G 128Bit GDDR5, grafik işlemcisi ve bellek kapasitesiyle öne çıkıyor. 768 adet grafik işlem birimiyle güçlendirilen ekran kartı, 4 GB kapasiteli GDDR5 grafik belleğiyle pek çok açıdan yeterlilik gösteriyor. Farklı çalışma modları sunarak performans, sessizlik ve enerji tüketimi arasındaki dengeyi mükemmelen kuran model, hem grafik işlemci hızını hem de bellek hızını dinamik olarak değiştiriyor. Bu noktada grafik işlemci hızı 1290 MHz ila 1493 MHz arasında değişirken, bellek hızları da 7008 MHz ila 7108 MHz arasında farklılık gösteriyor. Bir adet 6 pinlik güç bağlantısıyla etkin şekilde değerlendirilebilen ürün, 75 Watt enerji tüketiyor. Sorunsuz olarak çalışması için en az 300 Watt’lık güç kaynağıyla kullanılması tavsiye edilen MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4G 128Bit GDDR5, görüntü çıkış noktalarıyla gereksinimleri karşılıyor. Bir adet DisplayPort 1.4, bir adet HDMI 2.0 ve bir adet DVI-D çıkışıyla donatılan ekran kartı, aynı anda üç ekrana çıkış verebiliyor. En fazla 7680x4320 piksel çözünürlüğünde görüntüler oluşturabilen aygıt, G-SYNC ve Adaptive Vertical Sync teknolojilerini destekliyor. 

Uzun süreli oyun seanslarında performansını ve stabilitesini koruyan model, bunu MSI Torx 2.0 destekli fanları ve Twin Frozr VI soğutma sistemiyle başarıyor. %22’ye oranında daha fazla hava akımı oluşturan özel bıçak tasarımlı soğutucu fanlar, ısı borularına azami oranda hava üfleyerek gerek grafik işlemcinin gerekse belleklerin ve diğer devre bileşenlerinin soğutulmasını sağlıyor. MSI’ın üst düzey ekran kartlarında yer verdiği bir diğer teknoloji olan Zero Frozr ile zenginleştirilen MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4G 128Bit GDDR5, sıcaklığı 60 dereceye ulaşmadığı müddetçe fanlarını kapalı konumda tutuyor. Kartın sıcaklığının artışına müteakip devreye giren fanlar, düşük devirlerde bile etkili soğutma gerçekleştiriyor. Özellikle, bilgisayarındaki fanların devirlerini elle veya otomatik olarak ayarlayan ve bilgisayar kasasının mümkün mertebe sessiz olmasını hedefleyenlerin yönelebilecekleri ürün, serin ve sessiz çalışıyor. Görsel açıdan da sahiplerini motive ederek keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilmelerini temin eden ekran kartı, LED aydınlatmalarıyla göz dolduruyor. Soğutucu fanın çevresine konumlandırılan aydınlatmaların yanı sıra, kartın yan kısmında bulunan ejderha görseli ve MSI logosu, MSI’ın geliştirdiği Gaming App uygulamasıyla renk açısından kişiselleştirilebiliyor. 

22.9 santimetrelik uzunluğu sayesinde normal bilgisayar kasaları ve Mini-ITX formundaki anakartlar için özel tasarlanan kasalara da yerleştirilebilen MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4G 128Bit GDDR5, HTPC sahiplerinin de ilgisini çekiyor. MSI’ın sunduğu çok sayıda yazılımla performanslı bir biçimde kullanılabilen aygıt, erişilebilir fiyat aralıklarında bulunmasıyla takdir topluyor. GeForce 1000 serisinin en çok tercih edilen modellerinden biri olan ekran kartı, uzun yıllar boyunca keyifle değerlendirilebiliyor.
 

 

!! Ürünü sipariş etmek isterseniz Ödeme Şekli Sadece Havale ve Eft  Kabul Edilmektedir. Kredi kartı ile siparişler sadece firmamızdan yapılmaktadır.

  3 Taksit 6 Taksit Nakit Ödeme
485,00 TL 247,00 TL 1414,00 TL
 
Etiketler:

 

www.iyipc.com - www.edirnebilgisayar.com  - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım: Ömür Coşkun