Ömür Bilgisayar
   Laptop Servisi
          Edirne - 0284 213 27 27
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri

  11 Aralık 2017 Pazartesi 

Asus AMD Radeon R9 380 STRIX GAMING 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı Asus AMD Radeon R9 380 STRIX GAMING 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı Asus AMD Radeon R9 380 STRIX GAMING 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı Asus AMD Radeon R9 380 STRIX GAMING 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı


Asus AMD Radeon R9 380 STRIX GAMING 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı
Outlet Ürün - Sıfır Değişim Ürünü - 2 Yıl Garantili

Fiyat: 158 $ + KDV

 727,00

  3 Taksit 6 Taksit Nakit Ödeme
245,00 TL 126,00 TL 720,00 TL

ASUS STRIX R9 380 sıradışı dayanıklılık ve güçlendirilmiş oyun performansı sağlar

 

Sıradışı performans ve oyun deneyimi için 990 MHz saat hızı.


Üçlü 0dB fan teknolojisiyle DirectCU II %20 daha serin ve 3X daha sessiz performans.


Super Alloy Power II ile AUTO-EXTREME Teknolojisi uzay teknolojisi sınıfında kalite ve dayanıklılık.


Xsplit Gamecaster ile GPU Tweak II sezgisel performans ayarlamaları sunarken, oyununuzu anında yayınlamanızı sağlar.

     BAŞDÖNDÜREN HIZ , GÜÇLÜ ZIRH , SÜPER SERİNLİKAntik Roma ve Yunanca "baykuş" kelimesinden alına Strix, en keskin işitme ve görme duyusuna sahip olmak anlamına geliyor. Strix, çevrenizi hissederek en küçük hareketleri bile algılayabilmeniz ve tepki verebilmeniz anlamına geliyor. Strix, içgüdüler sayesinde hayatta kalmak anlamına geliyor. Strix sizin kanınızda var, tıpkı bizimkinde olduğu gibi.

  ASUS STRIX R9 380, içerisinde %20 daha serin ve 3X daha sessiz performans için maksimum hava akışı sağlayan Çift Wing-Blade 0dB Fan Tasarımı ile DirectCU II'nin bulunduğu ASUS'a özgü teknolojiler barındırır. Bu grafik kartı ayrıca, üst seviye uzay sınıfı kalite ve dayanıklılık için Super Alloy Power II ile ASUS AUTO-EXTREME Teknolojisi'ni de sunuyor. Sezgisel performans ayarlama ve oyununuzu anında yayınlamak için XSplit Gamecaster ile GPU Tweak II de içerisinde geliyor.

  SERİN OYNA

   

  10mm Isı Borusuyla DirectCU II


  %30 Daha Serin 3 Kat Daha Sessiz Performans


  Isıyı GPU'dan %40 daha fazla uzaklaştıran iki özel 10mm'lik GPU'ya direkt temas halindeki ısı borularıya ASUS'a özgü DirectCU II soğutma teknolojisi, %30 daha serin oyun performansına ulaşır. Bu tasarım aynı zamanda 1.5 kat daha geniş ısı dağılımı sağlar: bu da %20 daha serin ve 3 kat daha sessiz bir performans sunar.

   

  SESSİZ OYNA


  Çift Wing-blade 0dB Fan Tasarımı


  %105 Daha Fazla Hava Basıncı ile Maksimum Hava Akışı


  DirectCU II, içerisinde referans kartlardan 3 kat daha sessiz çalışan, maksimum hava akışı ve ısı bloğunun üstüne güçlendirilmiş %105 statik basınç sağlayan, patentli yeni kanat fan tasarımıyla geliştirilen üçlü 0dB fanlar barındırmaktadır. 0dB fanlar, League of Legends® ve StarCraft® gibi oyunları tamamen sessiz oynamanızı sağlar - çünkü GPU sıcaklığı belirli bir sıcaklığın altındayken fanlar tamamen durur*. Bu DirectCU III'ü piyasadaki en serin ve en sessiz grafik kartı yapar.

  UZAY SINIFI KALİTE VE DAYANIKLILIK

  AUTO-EXTREME Teknolojisi


  Tüm ASUS grafik kartları, endüstride bir ilk olarak, %100 otomasyonla işleyen ve en üst seviye materyallerin kullanıldığı yeni bir kalite standartı haline gelen AUTO-EXTREME Teknolojisi'yle üretiliyor. AUTO-EXTREME Teknolojisi, geliştirilmiş performans ve uzun ömürün yanısıra, grafik kartı kalitesinin de belli bir kalitenin üzerinde olmasını garantiliyor. Bu yeni üretim şekli, zararlı kimyasalları ortadan kaldırırken, güç tüketimini de %50 oranında azaltarak, çevreye verilen zararı minimuma indiriyor.


   

  8-fazlı Super Alloy Power II


  ASUS mühendislieri, genel dayanıklılığı arttırmak için, uzay sınıfı alaşımlı parçaları grafik kartı tasarımlarına entegre ettiler. Super Alloy Power II parçalar, önceki tasarımlardan %50 daha serin ısı seviyeleri sağlarken, etkinliği arttırır, güç kaybını azaltır ve tam yükte 2 kat daha az çalışma gürültüsü yaratır.

  KENDİ TARZINDA OYNA


  XSplit GamecasterGPU ile Tweak II


  Ayarlarınız Size Uysun


  Sezgisel ve tamamen yeni bir kullanıcı arayüzüyle yeniden tasarlanmış olan GPU Tweak II, hız aşırtmayı kolaylaştırırken, yaşını almış hız aşırtmacılar için gelişmiş seçenekleri de sunuyor. Tek tıklamayla yeni Game Booster fonksiyonu, sistem performansınızı gereksiz işlemleri kaldırıp tüm gereken kaynakları otomatik olarak oyununuza yönlendirir. XSplit Gamecaster ise oyununuzu kolayca yayınlamanıza ya da kaydetmenize yarar.

  BağlantıDisplay, DVI, HDMI
  Bellek Hızı5500 MHz
  Bellek TipiDDR5
  Bit Değeri256 Bit
  Chip SetiAMD
  Çekirdek Hızı990 MHz
  DirectX Desteği12
  Display Çıkışı1 Adet
  DVI Çıkışı2 Adet
  Grafik Bellek2 GB
  Grafik İşlemcisiAMD Radeon R9 380
  HDMI Çıkışı1 Adet
  Mini Display ÇıkışıYok
  Overclock (Hız Aşırtma)Var
  Slot TipiPCI-Express 3.0
  SoğutmaFanlı Soğutma

   

  !! Ürünü sipariş etmek isterseniz Ödeme Şekli Sadece Havale ve Eft  Kabul Edilmektedir.

  Kredi kartı ile siparişler sadece firmamızdan yapılmaktadır.

  Bu Ürün İle İlgili Yorum Yapılmadı ..

   
  Etiketler:

   

  Edirne Bilgisayar - Ömür Laptop Servisi & (1998 den beri)

   

  www.iyipc.com - www.edirnebilgisayar.com  - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım: Ömür Coşkun