Edirne Ömür Bilgisayar, Laptop Servisi, Gaming Kasa, Oyuncu Bilgisayarları...
Ömür Bilgisayar & Laptop Servisi
0284 213 2727 - Bize Ulaşın
SSD Menteşe Laptop Laptop Laptop Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Bakımı Yedek Parça Atma Jack Tamiri

  27 Kasım 2022 Pazar 

Laptop Adaptör Kablosu Değişimi, Power Jack Onarım

    Toshiba - Asus - Lenovo - Hp - Casper - Exper -Acer - Samsung - Dell - Sony  Laptoplara ait, kopan adaptör kabloları, elektrik arızası olan adaptörler, sarj soketi kırılmış adaptörlerin Kablo Değişimi veya tamiri yapılmaktadır. Kablo değişim ücreti 50,00 TL dir. Ayrıca bir çok markanın orjinal adaptör modellerini de firmamızda bulabilirsiniz.

Laptop Power Jack Değişimi - Onarımı 200,00 TL

          Notebook Anakartı üzerinde bulunan Notebook adaptör soketi, darbeye yada zorlamaya bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu durumda adaptörden aldığı voltajı, anakarta iletememekte, cihazın, şarjının bitmesiyle, cihaz birdaha çalışmamaktadır. Bu tip arızalarla karşılaşan kullanıcıların, adaptörü cihaza takmamaları gerekmektedir. Bu işlemde ısrarcı olunması, kopan adaptör ucunun cihaz üzerindeki elektronik devrelere değerek zarar vermesine sebep olmaktadır. Kopan yada kırılan power jack girişiniz için cihazınız komple sökülerek, anakartınız üzerinde işlem yapılması gerekmektedir. Bu işlem de servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

 

Etiketler: Edirne Laptop Adaptör Onarımı, Kablo değişimi, Power soket , jack değişimi, tamiri, Adaptör girişi tamiri, Adaptör Kablosu, adaptör girişi tamiri, Laptop elektrik girişi, Toshiba, Hp, Lenovo, Samsung, Asus, Acer, Casper, Dell Onarımı

 

www.iyipc.com - www.edirnebilgisayar.com  - Tüm Hakları Saklıdır.  Download Bölümü