Edirne Ömür Bilgisayar, Laptop Servisi, Gaming Gtx Kasa, Sistemler..
 Ömür Bilgisayar
  Laptop Servisi
    0284 213 27 27 - İletişim
SSD Menteşe Laptop Laptop Fan Laptop Ekran Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Temizleme Kartı Tamiri Atma Jack Tamiri

  16 Aralık 2018 Pazar 

Laptop Adaptör Kablosu Değişimi, Power Jack Onarım

    Toshiba - Asus - Lenovo - Hp - Casper - Exper -Acer - Samsung - Dell - Sony  Laptoplara ait, kopan adaptör kabloları, elektrik arızası olan adaptörler, sarj soketi kırılmış adaptörlerin Kablo Değişimi veya tamiri yapılmaktadır. Kablo değişim ücreti 20,00 TL dir. Ayrıca bir çok markanın orjinal adaptör modellerini de firmamızdan alabilirsiniz.

Laptop Power Jack Değişimi - Onarımı 70,00 TL

          Notebook Anakartı üzerinde bulunan Notebook adaptör soketi, darbeye yada zorlamaya bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu durumda adaptörden aldığı voltajı, anakarta iletememekte, cihazın, şarjının bitmesiyle, cihaz birdaha çalışmamaktadır. Bu tip arızalarla karşılaşan kullanıcıların, adaptörü cihaza takmamaları gerekmektedir. Bu işlemde ısrarcı olunması, kopan adaptör ucunun cihaz üzerindeki elektronik devrelere değerek zarar vermesine sebep olmaktadır. Kopan yada kırılan power jack girişiniz için cihazınız komple sökülerek, anakartınız üzerinde işlem yapılması gerekmektedir. Bu işlem de servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

 

Etiketler: Edirne Laptop Adaptör Onarımı, Kablo değişimi, Power soket , jack değişimi, tamiri, Adaptör girişi tamiri, Adaptör Kablosu, adaptör girişi tamiri, Laptop elektrik girişi, Toshiba, Hp, Lenovo, Samsung, Asus, Acer, Casper, Dell Onarımı

 

www.iyipc.com - www.edirnebilgisayar.com  - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım: Ömür Coşkun