Edirne Ömür Bilgisayar, Laptop Servisi, Gaming Kasa, Oyuncu Bilgisayarları...
SSD Menteşe Laptop Laptop Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Bakımı Atma Jack Tamiri

Edirne SSD Montaj Hizmeti - SSD Harddisk Yükseltme

SSD Yükseltme Nedir; Neden Yükseltmeliyim?

Aradığınız performansı sunmayan eski bir dizüstü bilgisayar modeliniz mi var? Yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak zorunda kalmadan bilgisayarınıza yeni bir hayat verin ve performansınızı artırın. SSD yükseltme dizüstü bilgisayarınızın, HDD donanımları yerine SSD yükseltmesi ve genel virüs kontrolleri ile donanım temizlik işlemlerini kapsamaktadır. işlem sonucunda mevcut dizüstü bilgisayarınız hiç olmadığı kadar hızlı, güvenli ve sessiz olacak. SSD yükseltme işlemi ile daha önce hiç yaşamadığınız bir kullanıcı deneyimine sahip olacaksınız.Yeni bir bilgisayar almadan daha düşük maliyetlerle mevcut bilgisayarınızı hızlandırmak çok kolay; üstelik SSD yükseltme sonrasında verileriniz daha güvenli olacak, dizüstü bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak.

HIZLI VERİ ERİŞİMİ, HIZLI BAŞLANGIÇ

Daha hızlı önyükleme ve daha kısa uygulama yükleme süreleri. Çok iyi bir performans sağlar. Bu nedenle işletim sistemi daha hızlı açılır / kapanır. Ortalama bir sabit diske göre 10 kata kadar hızlı okuma ve yazma sağlar.  Artık beklemek yok, herşey senin istediğin gibi...

%100 Performans Artışı

Dizüstü bilgisayarınız daha hızlı açılacak. Tüm uygulamalarınız ve oyunlarınız olmadığı kadar hızlı olacak.

Daha Güvenli Daha Sağlam Veri Koruması

SSD içerisinde mekanik parça olmadığından dizüstü bilgisayarınız darbelere karşı daha dayanıklı olacak, veri kaybı riskiniz minimize edilecektir.

Daha Uzun Pil Ömrü

Tüm uygulamalarınızın ve oyunlarınızın performansını yükseltirken, pil kullanım süresini uzatarak zamanınızı daha efektif kullanın.

SESSIZ VE HAFIF

SSD diskler mekanik parça içermediğinden sıfır ses ile çalışırlar, ayrıca geleneksel disklerden daha hafiftirler ve daha düşük oranda güç tüketirler.

DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ

SSD ile ısı, ses ve düşük enerji tüketimi ile mekanikliğin ortadan kaldırılması uzun ömürlü pil gücü sağlar.

AYNI GÜN TESLİM! Bilgisayarınızın saat 15:00’e kadar servisimize teslim edilmesi durumunda, aynı gün içerisinde SSD Montajı ve kurulumu yapıp size teslim ediyoruz.

SSD Fiyatları Tıklayınız..

 
Etiketler: Edirne Ssd hdd, Harddisk Yükseltme, SSd Montaj Hizmeti, Laptop SSd disk, Dizüstü Bilgisayar ssd takma, Edirne