Edirne Ömür Bilgisayar, Laptop Servisi, Gaming Kasa, Oyuncu Bilgisayarları...
SSD Menteşe Laptop Laptop Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Bakımı Atma Jack Tamiri

Laptop Adaptör Kablosu Değişimi, Power Jack Onarım

    Toshiba - Asus - Lenovo - Hp - Casper - Exper -Acer - Samsung - Dell - Sony  Laptoplara ait, kopan adaptör kabloları, elektrik arızası olan adaptörler, sarj soketi kırılmış adaptörlerin Kablo Değişimi veya tamiri yapılmaktadır.

Kablo değişim ücreti 150,00₺ dir.

Ayrıca bir çok markanın orjinal adaptör modellerini de firmamızda bulabilirsiniz.

Laptop Power Jack Değişimi 500₺

          Notebook Anakartı üzerinde bulunan Notebook adaptör soketi, darbeye yada zorlamaya bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu durumda adaptörden aldığı voltajı, anakarta iletememekte, cihazın, şarjının bitmesiyle, cihaz birdaha çalışmamaktadır. Bu tip arızalarla karşılaşan kullanıcıların, adaptörü cihaza takmamaları gerekmektedir. Bu işlemde ısrarcı olunması, kopan adaptör ucunun cihaz üzerindeki elektronik devrelere değerek zarar vermesine sebep olmaktadır. Kopan yada kırılan power jack girişiniz için cihazınız komple sökülerek, anakartınız üzerinde işlem yapılması gerekmektedir. Bu işlem de servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

 

Etiketler: Edirne Laptop Adaptör Onarımı, Kablo değişimi, Power soket , jack değişimi, tamiri, Adaptör girişi tamiri, Adaptör Kablosu, adaptör girişi tamiri, Laptop elektrik girişi, Toshiba, Hp, Lenovo, Samsung, Asus, Acer, Casper, Dell Onarımı