Edirne Ömür Bilgisayar, Laptop Servisi, Gaming Kasa, Oyuncu Bilgisayarları...
SSD Menteşe Laptop Laptop Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Bakımı Atma Jack Tamiri

Laptop,Kasa , Menteşe Onarımı, Tamiri

      Asus, Lenovo, Casper, Acer, Monster ve bazı bir çok markanın modellerinde kronik olarak, sık karşılaşılan menteşe, kasa açılma sorunu maalesef kronik olarak hepsinde meydana gelmektedir. Kasa değişse bile aynı sorun yine çıkmaktadır. Biz bu kronik sorun için kalıcı bir çözüm üretiyoruz.

   Kasa ve Menteşe orjinal %100 uyumlu hale getirip tamirini yapıyoruz. Yapılan tamir tamamen sizin üzerinde bulunan orijinal malzemelerle yapılmaktadır. Ayrıca menteşe ayarlarını yaparak aynı sorunun olmaması için önlem alıyoruz. Kasa ve Menteşe kaynak dolgu yöntemi ile 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. 

Kasa ve Menteşe için tahmini tamir fiyatımız; Tek taraflı onarım 700TL Çift taraflı onarım 1000TL civarındadır.

Edirne Asus K555 x555 Kasa menteşe tamiri Edirne Asus K555 x555 Kasa menteşe tamiri

Laptop arızalarında kullanıcı hatası ile karşılaşılan problemlerin başında kasa kırılması ve menteşe açılması sorunu gelmektedir. Laptoplarımızı düşürme sonucu yada bazı laptop modellerinde olduğu gibi kronik kasa problemi yaşanmaktadır. Laptop servisimizde uyguladığımız ve aynı sorunu size tekrar yaşatmayacak şekilde laptop kasası onarımlarını yapmaktayız Laptop modellerinde  bazı markalarda kasa onarımı konusunda yeterli ve gerekli malzeme kullanılmadığı takdirde aynı yerden yada onarım yapılmış yere yakın başka bir bölgeden önce çatlama daha sonra da kırılma yapmaktadır. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için doğru laptop servisini tercih etmenizde fayda vardır. Laptop kasa onarımı çok dikkat ve temiz işçilik gerektiren bir durumdur.  Aksi halde istenmeyen bir çok sorun ile karşı karşıya kalınabilir. Onarım yapılmaya çalışılan laptop kasası bu dikkatsizlik sonucu telafi edilemeyecek şekilde problem oluşturmakta ve bir daha çatlak veya kırık olan bölgenin tamiri mümkün olmamaktadır. Bu doğrultuda yapılması gereken en önemli işlerin başında doğru arıza tespiti yapmak ve kaliteli orijinal malzeme kullanma konusunda titizlik göstermek gerekmektedir.


Etiketler: Edirne Laptop kasa,menteşe onarımı,tamiri, Kasa kırıldı, menteşe değişimi, kasa değişimi, kapak değişimi, ekran değişimi, Casper, Asus x555, Asus k555, x555 menteşe sorunu, kasa kırıldı, asus k555, x555 kasa tamiri, menteşe tamiri, x555, k555 üst kasa, kapak, kırıldı, sorunu